|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Teanova® |
| Sertifika: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 |
| Model numarası: | %10 Polifenoller |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 25kg |
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt davul başına 25 kg |
| Teslim süresi: | 1 hafta |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 100 ton |
|
Detay Bilgi |
|||
| Ürün adı: | Anında Koyu Çay Ekstresi Tozu %15-%30 Polifenoller/Temiz etiket | GTİP Kodu: | 130219 |
|---|---|---|---|
| Dış görünüş: | İnce kahverengi toz | Alerjen Durumu: | alerjen ücretsiz |
| Ekstraksiyon Türü: | Su özü | Etkin Maddeler: | Polifenoller, UV |
| Tesis kaynağı: | Koyu çay yaprakları | Başvuru: | Yiyecek ve içecekler, gıda takviyeleri |
| Vurgulamak: | Koyu Çay Anında Çay Ekstresi Tozu,hazır çay tozu yüzde 30 Polifenoller,Kilo kaybı Anında Çay Ekstresi Tozu |
||
Ürün Açıklaması
Anında Siyah Çay Ekstrakt Tozu %15-30 Polifenol/Temiz Etiket
KısatanıtımSiyah çay, çay yapraklarının (Camellia sinensis) katı hal fermantasyonu ile üretilen eşsiz bir fermente çaydır. Olgun Pu-erh çayı, Fu tuğla çayı, Liupao çayı ve diğer çayları içerir. Mikrobiyal fermantasyon, siyah çayın kalitesini kontrol eden anahtar faktör olarak kabul edilir. Çay yapraklarının kimyasal bileşenlerini değiştiren bir dizi reaksiyonu içerir. Siyah çayın mikrobiyal fermantasyonu sırasındaki bu kimyasal dönüşümler, çeşitli fonksiyonel çekirdek mikroorganizmalarla ilişkilidir. Eşsiz bir çaydır ve Çin'de uzun bir geçmişe sahiptir. Başlıca preslenmiş çay ile üretilir, başlıca Anhua Hunan, Shaanxi, Hubei, Sichuan, Yunnan, Guangxi ve diğer yerlerde üretilir. En ünlü siyah çay Anhua siyah çayıdır. NOVANAT'ın ürünü birçok özellik ile tanınmaktadırGeniş bir çay tozu ürün yelpazesi (Anında Yeşil Çay Tozu, Anında Siyah Çay Tozu, Anında Beyaz Çay Tozu, Anında Yaseminli Yeşil Çay Tozu, Anında Siyah Çay Tozu, Anında Pu Erh Çay Tozu, Anında Oolong Çay Tozu)
Hem soğuk suda hem de sıcak suda anında çözünür
Çay Yapraklarından Ekstrakt, %100 doğal, başka hiçbir katkı maddesi içermez
Farmasötik Malzemeler
Nemden ve ışıktan uzakta, iyi kapatılmış bir kapta saklanır.
Raf Ömrü
Mühürlü ve nemden ve doğrudan güneş ışığından uzakta saklandığında 3 yıl.
Teknik Veri Föyü
Analiz
Kalemler
Özellikler
| Görünüm ve Renk | İnce kahverengi toz |
| Koku ve Tat | Özel |
| Analiz En az %15 Polifenol | Nem |
| İçeriği | En fazla %5.0 |
| Kül (As) | En fazla %20.0 |
| Arsenik (As) | En fazla 2ppm |
| Kurşun (Pb) | Toplam Maya ve |
| Toplam Koloni Sayısı En fazla 1000 KOB/g | Toplam Maya ve |
| Küf En fazla 100 KOB/g | Koliform |
| En fazla 10 KOB/g Salmonella | Negatif/25g |
| S. aureus | Negatif/25g |
Mesajınız Girin