|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Teanova® |
| Sertifika: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 |
| Model numarası: | %15 Polifenoller |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 25kg |
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt davul başına 25 kg |
| Teslim süresi: | 1 hafta |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 100 ton |
|
Detay Bilgi |
|||
| Ürün adı: | Anında Siyah Çay Ekstresi Tozu %15-%35 Polifenoller/Temiz Etiket/Suda Çözünür | GTİP Kodu: | 130219 |
|---|---|---|---|
| Dış görünüş: | İnce kahverengi toz | Alerjen Durumu: | alerjen ücretsiz |
| Ekstraksiyon Türü: | Su özü | Su özü: | Polifenoller, UV |
| Tesis kaynağı: | siyah çay yaprakları | Başvuru: | Yiyecek ve içecekler, gıda takviyeleri, kozmetikler |
| Vurgulamak: | Anında Çay Özü Tozu yüzde 15 Polifenoller,Suda Çözünür Anında Siyah Çay Özü Tozu,Anında Çay Özü Tozu yüzde 35 Polifenoller |
||
Ürün Açıklaması
Anında Siyah Çay Ekstrakt Tozu %15-%35 Polifenol / Temiz Etiket / Suda Çözünür / Suda Çözünür
Yaygın olarak "fermente çay" olarak bilinen siyah çayın, hayvan modellerinde vücut ağırlığını azaltmada olumlu bir etki gösterdiği görülmüştür.
NOVANAT'ın ürünü birçok özelliğiyle tanınmaktadır
Uygulama
Fonksiyonel Gıda Bileşenleri
Gıda ve İçecek
Farmasötik Bileşenler
Kozmetik
Paketleme ve Saklama
Kağıt varillerde ve içinde iki adet gıda sınıfı PE torba ile paketlenmiştir. Net ağırlık: 25 kg/varil
Talep edilmesi halinde farklı paketleme seçenekleri mevcuttur.
Nemden ve ışıktan uzak, iyi kapatılmış bir kapta saklanır.
Raf Ömrü
Mühürlü ve nemden ve doğrudan güneş ışığından uzak tutulduğunda 3 yıl.
Teknik Veri Föyü
| Analiz Kalemler | Özellikler |
| Görünüm ve Renk | İnce kahverengi toz |
| Koku | Siyah çay kokusu |
| Tat | Yumuşak |
| Çözünürlük | 25°C'de suda çözünür |
| Analiz | Polifenoller NLT %15 |
| Nem İçerik | NMT %6.0 |
| Kurşun (Pb) | NMT 5 ppm |
| Toplam Plaka Sayısı | NMT 1.000 CFU/g |
| Toplam Maya ve Küf | NMT 100 CFU/g |
| Koliformlar | NMT 10 CFU/g |
| Salmonella | Negatif/25g |
| S. aureus | Negatif/25g |
Mesajınız Girin