|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Teanova® |
| Sertifika: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 |
| Model numarası: | %35 Polifenoller |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 25kg |
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt davul başına 25 kg |
| Teslim süresi: | 1 hafta |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 100 ton |
|
Detay Bilgi |
|||
| Ürün adı: | Anında Oolong Çayı Özü Tozu %35 Polifenol/Kilo kaybı/Temiz Etiket | GTİP Kodu: | 130219 |
|---|---|---|---|
| Dış görünüş: | İnce Kahverengi Sarı Toz | Alerjen Durumu: | alerjen ücretsiz |
| Ekstraksiyon Türü: | Su özü | Aktif malzemeler: | Polifenoller, UV |
| Tesis kaynağı: | Oolong çay yaprakları | Latince Adı: | kamelya sinensis |
| Başvuru: | Yiyecek ve içecekler, gıda takviyeleri, kozmetikler | paket: | Bidon ve içinde iki plastik torba içinde paketlenmiştir |
| Vurgulamak: | Kilo kaybı Anında Çay Özü Tozu,UV oolong çay özü tozu,Anında Çay Özü Tozu yüzde 35 Polifenoller |
||
Ürün Açıklaması
Anında Oolong Çayı Ekstrakt Tozu %35 Polifenol/Kilo Kaybı/Temiz Etiket
Kısagiriş Oolong çayı, Camellia sinensis bitkisinin yapraklarından, tomurcuklarından ve saplarından yapılan bir üründür. Bu, siyah çay ve yeşil çay yapmak için de kullanılan aynı bitkidir. Fark, işlemededir. Oolong çayı kısmen fermente edilir, siyah çay tamamen fermente edilir ve yeşil çay fermente edilmez.NOVANAT'ın ürünü birçok özelliğiyle tanınmaktadır
NOVANAT
Geniş bir çay tozu ürün yelpazesi (Anında Yeşil Çay Tozu, Anında Siyah Çay Tozu, Anında Beyaz Çay Tozu, Anında Yaseminli Yeşil Çay Tozu, Anında Koyu Çay Tozu, Anında Pu Erh Çay Tozu, Anında Oolong Çay Tozu)Hem soğuk hem de sıcak suda çözünebilir
Gıda ve İçecek
Farmasötik Malzemeler
Kozmetik
Paketleme ve Saklama
Kağıt varillerde ve içinde iki adet gıda sınıfı PE torba ile paketlenmiştir. Net ağırlık: 25 kg/varil
Gerektiğinde farklı paketleme seçenekleri mevcuttur.
Nemden ve ışıktan uzak, iyi kapatılmış bir kapta saklanır.
Raf ömrü
Mühürlenmiş ve nemden ve doğrudan güneş ışığından uzak tutulduğunda 3 yıl.
Teknik Veri Sayfası
Analiz
Kalemler
| Özellikler Görünüm ve | Renk |
| İnce kahverengi sarı toz Koku ve | Tat |
| Karakteristik Gözeneği | Boyut |
| 80 gözeneğin en az %90'ından geçer Analiz | Polifenoller |
| Nem | İçerik |
| En fazla %5.0 Arsenik | (As) |
| En fazla 2ppm Kurşun | Sayısı |
| En fazla 2ppm Toplam Plaka | Sayısı |
| En fazla 1.000 CFU/g Toplam Maya ve | Küf |
| En fazla 100 CFU/g Koliform | En fazla 10 CFU/g |
| Salmonella | Negatif/25g |
| S. aureus | |
Mesajınız Girin