Mesaj gönder
Shanghai Novanat Co.,Ltd
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Sales Department

Telefon numarası : 0086 021 54450909

Free call
Shanghai Novanat Co.,Ltd

Probiyotiklerin ve Doğal İçeriklerin Güvenilir Profesyonelleri.

İyi Olma Haline Odaklanmak Kurumsal Canlılık Yaratmak.

 

Shanghai Novanat Co.,Ltd
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Aracısı
Markalar: Novanat No. Çalışanları: 80~150
Yıllık satış: Yıl kurulan: 2003
İhracat p.c: 60% - 70%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

30 yılı aşkın bir süredir dünya çapındaki müşteriler için en yüksek kalitede probiyotikler ve bitkisel özler üretiyoruz.Ürünlerimiz, müşterilerimizin sağlığı için en iyi formülasyonları geliştirmek için sürekli yenilik yapan uzmanlar tarafından, mümkün olan her yerde, etik ve doğal malzemeler kullanılarak yaratıcıdır.Novanat serisindeki tüm ürünler Çin'de ISO9001, ISO22000, FSSC22000 ve cGMP'ye uygun olarak üretilmektedir.Novanat ayrıca Helal sertifikasına ve Koşer Akreditasyonuna sahiptir.

 

Beslenme ve sağlığın yaşam canlılığını beslediğine inanıyoruz.Bitki özleri prosesi, probiyotik suşları ve ürünleri ile ilgili 30'dan fazla kendi kendine ait yetkili patent, üretim ve satış ürünlerinin temelini oluşturmaktadır. Global müşteriler için tek noktadan ODM ve OEM hizmeti konusunda bol deneyime sahibiz ve ekibimiz sizin için benzersiz bir vizyon sağlar. pazar başarısı.

 

 

PROBİYOTİK FABRİKASI

İnsan sağlığını destekleyen probiyotik araştırmalarında öncü konumdayız.

 

ENTEGRE FABRİKA

Probiyotiklerin üretimini, çalışmasını ve araştırmasını entegre eden modern probiyotik üretim üssü.

 

BİLİMSEL ARAŞTIRMA GÜCÜ

Probiyotikler ve sağlıklı gıda alanında 10'dan fazla patent sertifikasına sahip, probiyotikler alanında 60'tan fazla makale yayınlamış, bir dizi ulusal 863 programı üstlenmiş ve probiyotikler için endüstri standartlarını geliştirmek için pazarlamaya yardımcı olmuştur.

 

KALİTE GÜVENCESİ

Endüstriyel standartlara ulaşan üretim tesislerine ve gelişmiş ekipmanlara sahip;NSF cGMP diyet takviyeleri sistem sertifikası, ISO9001 uluslararası kalite sistem sertifikası, ISO22000 uluslararası gıda güvenliği yönetim sistemi sertifikası, HELAL ve Koşer sertifikası geçti.

 

ÖZEL ÜRETİM

Modern mega veri ve robot üretimine dayanan zengin deneyim, kapsüllerin, tozların, granüllerin, tabletlerin ve oral sıvıların özelleştirilmiş üretimi.

 

 

BİTKİ AYIRMA FABRİKASI

Biz earaştırmak eçıkarma CHintçe most Pdeğerli benmalzemeler.

 

YENİLİKÇİ BİLİMSEL ARAŞTIRMA

16'dan fazla bitki özü buluş patentine sahip ve yüksek teknoloji işletmesi ve Ulusal Bilimsel İlerleme Ödülü gibi birçok endüstri ödülü kazandı.

 

ZENGİN KATEGORİ

Çay, krizantem, gül, kudzu kökü, Keşiş meyvesi gibi çeşitli bitki özlerinin üretimi ve araştırılması.

 

KALİTE GÜVENCESİ

ISO9001 uluslararası kalite sistem sertifikası, ISO22000 HACCP, FSSC22000, HALAL, KOSHER ve diğer yerli ve yabancı sertifikaları geçti.

 

ÖZEL ÜRETİM

30 yıllık sektör tecrübesi ile formülasyon desteği, klinik deneme çalışmaları, doküman hazırlama, hammadde harmanlama, granülasyon gibi özelleştirilmiş hizmetler sunmaktadır.

Geçmiş

 

SHANGHAI JIAODA ONLLY CO., LTD., 1990'da kurulan, Temmuz 2001'de Şangay Borsasında (borsa kodu: 600530) başarılı bir şekilde listelenen, Çin'de SSE'de listelenen ilk sağlık gıda şirketi olarak tanınmaktadır.Şirketin toplam varlıkları 1.434 milyar yuan.

 

Novanat,Şanghay'daki merkezi, 156 milyon RMB'lik yatırım sermayesiyle 2003 yılında kuruldu.Bitki ekstreleri ve probiyotik üretimi konusunda 30 yıldan fazla deneyime sahip, 2 fabrika: bir probiyotik fabrikası Şangay'da, diğeri botanik fabrikası Changsha'da ve İngiltere'deki satış ofisleri.

 

 

Hizmet

 

TAM ANAHTAR TESLİM Çözüm

(Araştırma, Üretim, Pazarlama ve Servis)

 

Üretme

Tam otomatik, yüksek verimli üretim hattımız, en yüksek verimliliğe sahip en kaliteli ürünü garanti eder.

 

ODM ve OEM Hizmeti

Küresel müşteriler için tek duraklı ODM ve OEM hizmetinde bol deneyime sahibiz ve pazar başarınız için benzersiz bir vizyon sağlıyoruz.

 

Örnek Hizmet

Hem ücretsiz numune hem de ödeme numunesi mevcuttur.

Ekibimiz

Novanat teknolojik araştırma ve yenilikçi ürün geliştirmede tanınmış bir dizi işletme ile yakın bir işbirliğine sahiptir. "Bilimle güçlendirilmiş tam yaşam döngüsü sağlık ürünü, yönetimi ve hizmeti sağlama" kurumsal vizyonuna bağlı kalarak sağlık endüstrisinin açık bir geliştirme stratejisine sahibiz. ve teknolojiyi kalıcı ve güvenilir .sağlıklı bir yaşam deneyimi yaratmak için” ve sağlık sektörü için daima yarınları geliştiriyoruz.

  • Kevin

    Kevin
  • yakut

    yakut
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin