|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Teanova® |
| Sertifika: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 |
| Model numarası: | 20%-50% Polifenoller |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 25kg |
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt davul başına 25 kg |
| Teslim süresi: | 1 hafta |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 100 ton |
|
Detay Bilgi |
|||
| Ürün adı: | Hazır Yeşil Çay Ekstresi Tozu %20-%50 Polifenoller/Yiyecek ve İçecek/Temiz Etiket | GTİP Kodu: | 130219 |
|---|---|---|---|
| Dış görünüş: | İnce Kahverengi Sarı Toz | Alerjen Durumu: | alerjen ücretsiz |
| Ekstraksiyon Türü: | Su özü | Aktif İşaretleyici ve Referans: | Polifenoller, HPLC/UV |
| Tesis kaynağı: | yeşil çay yaprakları | Hammaddenin Latince Adı: | kamelya sinensis |
| Vurgulamak: | Camellia sinensis anında yeşil çay tozu,hazır çay tozu yüzde 20 Polifenoller,hazır yeşil çay tozu yüzde 50 Polifenoller |
||
Ürün Açıklaması
Anında Yeşil Çay Ekstrakt Tozu %20-50 Polifenol/Gıda ve İçecek/Temiz Etiket
Kısa Tanıtım
Anında Çay Tozu Çeşitleri
Uygulama
Paketleme ve Saklama
Kağıt varillerde ve içinde iki adet gıda sınıfı PE torba ile paketlenmiştir. Net ağırlık: 25 kg/varil
Gerektiğinde farklı paketleme seçenekleri mevcuttur.
Nemden ve ışıktan uzak, iyi kapatılmış bir kapta saklayın.
Raf Ömrü
Teknik Veri Föyü
| Analiz Kalemleri | Özellikler |
| Görünüm ve Renk | İnce kahverengi sarı toz |
| Koku ve Tat | Karakteristik |
| Elek Boyutu | 80 elekten geçen en az %90 |
| Analiz | En az %50 Polifenol |
| Nem İçeriği | En fazla %5.0 |
|
Suda Çözünmeyen Kül İçeriği |
En fazla %5.0 |
| Arsenik (As) | En fazla 1 ppm |
| Kurşun (Pb) | En fazla 3 ppm |
| Kadmiyum (Cd) | En fazla 1 ppm |
| Cıva (Hg) | En fazla 0.1 ppm |
| Toplam Plaka Sayısı | En fazla 1.000 CFU/g |
| Toplam Maya ve Küf | En fazla 100 CFU/g |
| Koliformlar | En fazla 10 CFU/g |
| Salmonella | Negatif/25g |
| S.aureus | Negatif/25g |
Mesajınız Girin