|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Teanova® |
| Sertifika: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 |
| Model numarası: | %40 Polifenoller |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 25kg |
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt davul başına 25 kg |
| Teslim süresi: | 1 hafta |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 100 ton |
|
Detay Bilgi |
|||
| Ürün adı: | Hazır Yasemin Çayı Tozu %40 Polifenoller/Temiz Etiket/Suda Çözünür | GTİP Kodu: | 130219 |
|---|---|---|---|
| Dış görünüş: | sarımsı toz | Alerjen Durumu: | alerjen ücretsiz |
| Ekstraksiyon Türü: | Su özü | Aktif İşaretleyici ve Referans: | Polifenoller, UV |
| Tesis kaynağı: | yasemin yeşil çay yaprakları | Hammaddenin Latince Adı: | kamelya sinensis |
| Başvuru: | Yiyecek ve içecekler, gıda takviyeleri | ||
| Vurgulamak: | Anında yasemin çayı özü,UV yasemin çayı tozu,yasemin çayı özü yüzde 40 Polifenoller |
||
Ürün Açıklaması
Instant Jasmine Çay Tozu % 40 Polifenol/ Temiz Etiket/ Suda çözünür
Kısa giriş
Ceylan Çayı, ceylan çiçeklerinden aromu emen bir çeşit kokulu çaydır.
NOVANAT'ın ürünü birkaç özelliği ile ünlüdür.
Uygulama
Fonksiyonel gıdalar İçerikler
Gıda ve İçecekler
Farmasötik bileşenler
Kozmetik
Paketleme ve Depolama
Kağıt fıçılarla ve içindeki iki gıda kalitesi PE torbasıyla paketlenmiştir.
Gerekirse farklı ambalajlar mevcuttur.
İyi kapalı bir kapıda nemden ve ışıktan uzak tutun.
Kalıcılık süresi
3 yıl mühürlenmiş ve nemden ve doğrudan güneş ışığından uzak tutulursa.
Teknik veri sayfası
| Analiz Parçalar | Özellikler |
| Görünüşü & Renk | Sarımsı toz |
| Kokusu | Temiz Yeşim Çayı kokusu |
| Tadı | Yumuşak |
| Rengi Çözünürlük | Parlak açık sarımsı |
| Kılavuz Boyut | NLT % 90 ila % 80 |
| Çözünürlük | 25°C'de suda çözünür |
| Değerlendirme | NLT % 40 Polifenoller |
| Nem İçeriği | NMT 6.0% |
| Suda çözünmez kül İçeriği | NMT 5.0% |
| Arsenik (As) | NMT 2,0 ppm |
| Kurşun (Pb) | NMT 2,0 ppm |
| Toplam plaka Sayın. | NMT 1000 CFU/g |
| Toplam Maya Kalıp | NMT 100CFU/g |
| Koliform | NMT 10CFU/g |
| Salmonella | Eksi/25g |
| S. aureus | Eksi/25g |
Mesajınız Girin