|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Teanova® |
| Sertifika: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 |
| Model numarası: | %98 Polifenoller/%80 Kateşinler/%50EGCG/%0,5 Kafein |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 25kg |
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt davul başına 25 kg |
| Teslim süresi: | 1 hafta |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 100 Ton |
|
Detay Bilgi |
|||
| Ürün adı: | Yeşil Çay Ekstresi %98 Polifenoller/%80 Kateşinler/%50 EGCG /Kafeinsiz | GTİP Kodu: | 130219 |
|---|---|---|---|
| Dış görünüş: | İnce Kahverengi Sarı Toz | Alerjen Durumu: | alerjen ücretsiz |
| Ekstraksiyon Türü: | Su özü | Su özü: | Polifenoller/Kateşinler/EGCG/HPLC |
| Tesis kaynağı: | Tesis kaynağı | Hammaddenin Latince Adı: | Kamelya sinensis - Yaprak |
| Vurgulamak: | Kafeinsiz Yeşil Çay Ekstresi Tozu,50% EGCG Yeşil Çay Ekstresi Tozu,98% Yeşil Çay Polifenol Tozu |
||
Ürün Açıklaması
Yeşil Çay Özü %98 Çay Polifenolleri/%80 Kateşinler/%50 EGCGKafeinsiz
KısaGiriş
Çay polifenolü, çay yapraklarından ekstrakte edilen doğal bir antioksidan bileşendir, güçlü antioksidan yeteneğine sahiptir, toksik olmayan yan etkiler ve tuhaf bir koku özelliği taşır.
Çay yapraklarındaki çay polifenollerinin içeriği yaklaşık %20-30 civarındadır. Çay polifenolleri, çayın rengini, aromasını, tadını ve fonksiyonunu belirleyen ana bileşenlerdir. Kateşinler, Flavonlar, Antosiyaninler ve Fenolik asitler olarak ayrılabilir.
Teknik Veri Sayfası
| Analiz Kalemleri | Özellikler |
| Görünüm ve Renk | İnce kahverengi sarı toz |
| Koku ve Tat | Karakteristik |
| Elek Boyutu | 80 elekten geçen %90'dan az değil |
|
Analiz |
%98 Polifenolden az değil %80 Kateşinden az değil EGC DL-C EC %50 EGCg'den az değil GCg ECg %0.5'ten az değil |
| Nem İçeriği | %5.0'den fazla değil |
| Kül İçeriği | %5.0'den fazla değil |
| Arsenik (As) | 1ppm'den fazla değil |
| Kurşun (Pb)) | 2ppm'den fazla değil |
| Kadmiyum (Cd) | 1ppm'den fazla değil |
| Cıva (Hg) | 0.1ppm'den fazla değil |
| Toplam Plaka Sayısı | 1.000 CFU/g'dan fazla değil |
| Toplam Maya ve Küf | 100 CFU/g'dan fazla değil |
| Koliform | 10 CFU/g'dan fazla değil |
| Salmonella | Negatif/25g |
| S.aureus | Negatif/25g |
BİTKİ EKSTRAKSİYON FABRİKASI
Bizekstraksiyonekstraksiyon Çin most precious ingredients.
YENİLİKÇİ BİLİMSEL ARAŞTIRMA
20'den fazla bitki özü patentine sahip ve yüksek teknoloji ürünü işletme ve Ulusal Bilimsel İlerleme Ödülü gibi birçok endüstri onurunu kazanmıştır.
ZENGİN KATEGORİ
Çay, krizantem, gül, kudzu kökü ve Keşiş meyvesi gibi çeşitli bitki özlerinin üretimi ve araştırması.
KALİTE GÜVENCESİ
ISO9001 uluslararası kalite sistem sertifikası, ISO22000 HACCP, FSSC22000, HALAL, KOSHER ve diğer yerli ve yabancı sertifikaları almıştır.
ÖZELLEŞTİRİLMİŞ ÜRETİM
30 yıllık endüstri deneyimiyle, formülasyon yardımı, klinik deneme çalışmaları, belge hazırlama, hammadde karıştırma, granülasyon gibi özelleştirilmiş hizmetler sunmaktadır.
Paketleme ve Depolama
Kağıt varillerde ve içinde iki adet gıda sınıfı PE torba ile paketlenmiştir. Net ağırlık: 25 kg/varil.
Gerektiğinde farklı paketleme mevcuttur.
Nemden ve ışıktan uzak, iyi kapatılmış bir kapta saklayın.
Raf ömrü
Mühürlenmiş ve nemden ve doğrudan güneş ışığından uzak tutulduğunda 2 yıl.
Uygulama
Fonksiyonel Gıda Bileşenleri
İçecek Bileşenleri
Diyet Takviyeleri
Evcil Hayvan Mamaları
Koruyucu
Mesajınız Girin