|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Novanat |
| Sertifika: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 |
| Model numarası: | 4:1 |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 20kg |
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt davul başına 20 kg |
| Teslim süresi: | 1 hafta |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 100 ton |
|
Detay Bilgi |
|||
| Seviye: | Gıda sınıfı, GRAS | Ürün adı: | Organik Hangzhou Beyaz Krizantem Özü Tozu/Suda Çözünür/Temiz Etiket |
|---|---|---|---|
| Renk: | İnce açık sarı ila sarı toz | Hammaddenin Menşei: | Lanxi Kasabası, Zhejiang Eyaleti, Çin |
| Alerjen Durumu: | alerjen ücretsiz | Etkin Madde ve Test Yöntemi: | Flavonlar, UV |
| Depolamak: | Nem, Sıcaklık (15~30℃) ve Bağıl Nemden (˂ %75) uzakta iyi kapatılmış bir kapta saklayın | Çıkarma Türü: | Su özü |
| Aktif İşaretleyici ve Referans: | Flavonlar, UV | Bitkinin Kullanılan Kısmı: | Çiçek |
| Hammaddenin Latince Adı: | Krizantem morifolium Ramat- Çiçek | Başvuru: | Yiyecek ve içecek, Sağlıklı yiyecek ve içecek, Kişisel bakım, Eczacılık ürünleri |
| Vurgulamak: | Organik Krizantem Özü Tozu,Gıda sınıfı krizantem çiçeği tozu,Flavones UV Krizantem Özü Tozu |
||
Ürün Açıklaması
Organik Hangzhou Beyaz Krizantem Özü Tozu/Suda Çözünür/Temiz Etiket
ÖzetSeçkin kaliteli Hangzhou Beyaz Krizantem Çiçeği ham madde olarak, Krizantem Özümüz Saf Hangzhou Beyaz Krizantem Çiçeği'nin tadı ve kokusuna sahiptir. Krizantem Özümüz görünür safsızlıklar içermez, 25°C'de soğuk suda kolayca çözünebilir. Çözelti sarımsı yeşil, berrak ve şeffaftır. Herhangi bir çözücü içermeyen su ekstraksiyon ürünüdür.Özellikler
Konum: Lanxi Kasabası, Zhejiang Eyaleti, Çin
Kurutma işlemi: Enzim inaktivasyonu, Buharda kurutma
Şartname
| Flavonlar | En az %5.0 |
| 4:1 (Gerekirse farklı Krizantem Özü şartnameleri mevcuttur.) | En fazla %7.0 |
| Kül İçeriği | En fazla 1 ppm |
| Arsenik (As) | En fazla 1 ppm |
| Kurşun (Pb) | En fazla 0.5 ppm |
| Toplam Plaka Sayısı | En fazla 1.000 CFU/g |
| Toplam Maya ve Küf | En fazla 100 CFU/g |
| Koliform | En fazla 10 CFU/g |
| Salmonella | Negatif/25g |
| S. aureus | Flavonlar |
| Aktif Bileşenler | Flavonlar |
Ürün Şartnamesi
4:1 (Gerekirse farklı Krizantem Özü şartnameleri mevcuttur.)
Uygulamalar
Gıda ve içecek
Sağlık gıdaları ve içecekleri
Kişisel bakım
Farmasötik ürünler
Paketleme ve Depolama
İçinde iki adet gıda sınıfı PE torba bulunan kartonlara paketlenmiştir.
Net Ağırlık: 10kg veya 20kg/karton.
Gerekirse farklı paketleme seçenekleri mevcuttur.
Raf Ömrü
Mühürlenmiş ve nemden ve doğrudan güneş ışığından uzak tutulduğunda 2 yıl.
BİTKİ EKSTRAKSİYON FABRİKASI
Biz
e
kstraksiyon Çin en değerli bileşenleri keşfediyoruz.YENİLİKÇİ BİLİMSEL ARAŞTIRMA20'den fazla bitki özü buluş patentine sahiptir ve yüksek teknoloji ürünü işletme ve Ulusal Bilimsel İlerleme Ödülü gibi birçok endüstri onurunu kazanmıştır.ZENGİN KATEGORİÇay, krizantem, gül, kudzu kökü ve Keşiş meyvesi gibi çeşitli bitki özlerinin üretimi ve araştırması.KALİTE GÜVENCESİ
ISO9001 uluslararası kalite sistem sertifikası, ISO22000 HACCP, FSSC22000, HALAL, KOSHER ve diğer yerli ve yabancı sertifikaları geçmiştir.
ÖZELLEŞTİRİLMİŞ ÜRETİM
30 yıllık endüstri deneyimi ile formülasyon yardımı, klinik deneme çalışmaları, belge hazırlama, ham madde harmanlama, granülasyon gibi özelleştirilmiş hizmetler sunmaktadır.
Mesajınız Girin