|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Novanat |
| Sertifika: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 |
| Model numarası: | %25 Polifenol |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 25kg |
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt davul başına 25 kg |
| Teslim süresi: | 1 hafta |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 100 ton |
|
Detay Bilgi |
|||
| Ürün adı: | Phyllanthi Fructus Ekstraktı %25 Polifenol / Yüksek Kalite / Temiz Etiket | GTİP Kodu: | 130219 |
|---|---|---|---|
| Dış görünüş: | İnce sarı toz | Alerjen Durumu: | alerjen ücretsiz |
| Ekstraksiyon Türü: | Su özü | Aktif malzemeler: | Polyphenol, UV |
| Tesis kaynağı: | Phyllanthi Fructus Özütü | Başvuru: | Gıda takviyeleri, yiyecek ve içecek |
| Vurgulamak: | Phyllanthi fructus özü yüzde 25 Polifenol,Bitkisel Özü Tozu yüzde 25 Polifenol,Novanat phyllanthi fructus özü |
||
Ürün Açıklaması
Phyllanthi Fructus Ekstraktı %25 Polifenol / Yüksek Kalite / Temiz Etiket
Kısa Tanıtım
Ürün Adı:Phyllanthi Fructus Ekstraktı
Latince Adı: Phyllanthus emblical L.
Şartname:%25 polifenol
Görünüm:İnce sarı toz
Uygulama
Paketleme ve Saklama
Kağıt varillerde ve içinde iki adet gıda sınıfı PE torba ile paketlenmiştir. Net ağırlık: 25 kg/varil
Talep üzerine farklı paketleme mevcuttur.
Nemden ve ışıktan uzakta, iyi kapatılmış bir kapta saklanır.
Raf Ömrü
Mühürlenmiş ve nemden ve doğrudan güneş ışığından uzakta saklandığında 2 yıl.
Teknik Veri Föyü
| Analiz Öğeler | Şartnameler |
| Görünüm ve Renk | İnce sarı toz |
| Koku ve Tat | Karakteristik |
| Analiz | NLT %25 Polifenol |
| Nem İçerik | NMT %6.0 |
| Kül İçerik | NMT %8.0 |
| Arsenik (As) | NMT 1ppm |
| Kurşun (Pb) | NMT 3ppm |
| Kadmiyum (Cd) | NMT 1 ppm |
| Cıva (Hg) | NMT 0.1ppm |
| Toplam Plaka Sayısı | NMT 1.000CFU/g |
| Toplam Maya ve Küf | NMT 100CFU/g |
| Koliform | NMT 10CFU/g |
| Salmonella | Negatif/25g |
| S. aureus | Negatif/25g |
Mesajınız Girin