|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Novanat |
| Sertifika: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 |
| Model numarası: | 20%-50% Polisakkaritler |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 25kg |
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt davul başına 25 kg |
| Teslim süresi: | 1 hafta |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 100 ton |
|
Detay Bilgi |
|||
| Ürün adı: | Lycium berry Özü %20 - %50 Polisakkaritler/Suda Çözünür/Takviye Edici Gıda İçerikleri/Temiz Etiket | GTİP Kodu: | 130219 |
|---|---|---|---|
| Dış görünüş: | İnce sarı kahverengi toz | Ekstraksiyon Türü: | Su özü |
| Aktif Madde: | Polisakkaritler, Uv-Vis | Kullanılan Bitki Parçası: | Goji Berry Meyvesi (Kurutulmuş, %100 Doğal) |
| Latince Adı: | Lycium barbarum L - Meyve | Başvuru: | Fonksiyonel yiyecek ve içecekler,Gıda takviyeleri, İlaçlar |
| Vurgulamak: | Suda Çözünür Goji Berry Özü Tozu,lycium berry özü yüzde 50 Polisakkaritler,Goji Berry Özü Tozu yüzde 20 Polisakkaritler |
||
Ürün Açıklaması
Kurt Üzümü Ekstrakt %20 - %50 Polisakkarit/Suda Çözünür/Temiz Etiket
Özet Giriş
Kurt Üzümü (Goji Berry/Kurt Üzümü) Ekstraktı %20 Polisakkarit
Latince Adı Lycium barbarum L.
Familyası Solanaceae
Kullanılan Bitki Kısmı Kuru Meyve
Botanik
Goji üzümü, Solanaceae familyasından Lycium barbarum'un kuru olgunlaşmış meyvesidir ve normalde yabani tarlalarda, bitki tarlasının güneşli köşelerinde yetişir. Çin'deki ana üretim alanları Ningxia, Gansu, Qinghai, Neimeng, Xinjiang eyaletleridir ve buralarda yıl boyunca bol güneşli günler vardır. Geleneksel kurt üzümünden ilk olarak İlahi Çiftçi'nin Klasiği'nde (Shen’nong Bencaongjing) bahsedilmiştir. Hem meyvelerin hem de yaprakların geniş bir tıbbi kullanım alanı vardır.
Şartname
KL-L YPE003 %20 Polisakkarit
KL-L YPE008 %20 Polisakkarit %0.35 Kurt Üzümü Asidi (Daha İyi Aroma)
Dozaj: %1
Teknik Veri Föyü
| Analiz Kalemler | Şartnameler |
| Görünüm & Renk | İnce kahverengi sarı toz |
| Koku & Tat | Karakteristik |
| Elek Boyut | 80 elekten geçen en az %90 |
| Analiz | Polisakkarit en az %20 |
| Nem İçerik | En fazla %5.0 |
| Kül İçerik | En fazla %5.0 |
| Arsenik (As) | En fazla 1ppm |
| Kurşun (Pb) | En fazla 2ppm |
| Kadmiyum (Cd) | En fazla 1ppm |
| Cıva (Hg) | En fazla 0.1ppm |
| Toplam Plaka Sayısı | En fazla 1.000 CFU/g |
| Toplam Maya & Küf | En fazla 100 CFU/g |
| Koliform | En fazla 10 CFU/g |
| Salmonella | Negatif/25g |
| S. aureus | Negatif/25g |
Paketleme ve Depolama
Kağıt varillerde ve içinde iki adet gıda sınıfı PE torba ile paketlenmiştir. Net ağırlık: 25 kg/varil
Gerektiğinde farklı paketleme mevcuttur.
Nemden ve ışıktan uzak, iyi kapatılmış bir kapta saklanır.
Raf ömrü
Mühürlenmiş ve doğrudan güneş ışığından uzak tutulduğunda 2 yıl.
Mesajınız Girin