|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Novanat |
| Sertifika: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 |
| Model numarası: | 4:1 |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 25kg |
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt davul başına 20 kg |
| Teslim süresi: | 1 hafta |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 100 ton |
|
Detay Bilgi |
|||
| Ürün Sınıflandırması: | Gül Özü | Ürünün Ticari Adı:: | Gül Ekstraktı 4:1 %25 Polifenoller/ Suda Çözünür/Yiyecek ve İçecek/Temiz Etiket |
|---|---|---|---|
| Gül Özü: | 130219 | Dış görünüş: | İnce mor kırmızı ila kahverengimsi kırmızı toz |
| Kültürel Beslenme Durumu: | HELAL/KOŞER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 | Alerjen Durumu: | alerjen ücretsiz |
| Ekstraksiyon Türü: | Su özü | Aktif İşaretleyici ve Referans: | Polifenoller, HPLC |
| Tesis kaynağı: | Gül Çiçeği | Hammaddenin Latince Adı: | Gül rugosa cv. Plena |
| Başvuru: | Yiyecek ve içecekler, gıda takviyeleri, kozmetikler | ||
| Vurgulamak: | Yorgunluk Önleyici Gül Özü Tozu,Suda Çözünür gül çiçek özü,Gül Özü Tozu 4/1 |
||
Ürün Açıklaması
Gül Çiçeği Ekstraksiyonu 4:1% 25 Polifenoller/Gıda ve İçecekler/Temiz Etiket
Kısa giriş
Gül, Rosaceae ailesine mensup Rosa cinsinden ya da çiçeğini taşıyan bir çok yıllık ağaçlı çiçekli bitkidir.Onlar dik çalılar olabilecek bitkiler bir grup oluşturur, tırmanıyor veya izliyor, genellikle keskin dikenlerle silahlı olan saplarıyla.
Gül, çeşitli vitaminler, glukoz, fruktoz, sitrik asit, mayasel asit ve insan sağlığı ve selenyum, çinko, bakır gibi mikroelementler için yararlı olan diğer besin maddelerinden zengindir.
Spesifikasyon
4:1% 25 Polifenoller
Uygulama
Gıda, İçecekler, Sağlık Gıdaları, Kişisel Bakım Ürünleri
Paketleme ve Depolama
Davulda ve içinde iki plastik torba, Net Ağırlık: 20Kg/davul
Gerekirse farklı ambalajlar mevcuttur.
İyi kapalı bir kapıda, nemden ve doğrudan güneş ışığından uzakta, ortam sıcaklığında saklanmalıdır.
Kalıcılık süresi
2 yıl mühürlenmiş ve nemden ve doğrudan güneş ışığından uzak tutulursa.
Teknik veri sayfası
| Analiz Parçalar | Özellikler |
| Görünüşü & Renk | İnce mor kırmızıdan kahverengi kırmızıya kadar toz |
| Kokusu Tadı | Karakteristik |
| Kılavuz Boyut | NLT % 90 ila % 80 |
| Değerlendirme | NLT 25% Polifenoller |
| Nem İçeriği | NMT % 7.0 |
| Çamur İçeriği | NMT % 10 |
| Arsenik (As) | NMT 0.9 ppm |
| Kurşun (Pb) | NMT 1 ppm |
| Toplam plaka Sayın. | NMT 1000 CFU/g |
| Toplam Maya Kalıp | NMT 100CFU/g |
| Koliform | NMT 10CFU/g |
| Salmonella | Eksi/25g |
| S. Aureus | Eksi/25g |
Özel ürünler kabul edilebilir.
Sorgu ve işbirliği müzakere için hoş geldiniz.
Mesajınız Girin